Умови доставки та оплати
1. При замовленні доставки на Вашу адресу оплата здійснюється одразу на сайті інтернет-магазину за допомогою сервісу LiqPay. До оплати приймються кредитні картки, Visa/Master Card, Приват 24.
2. При замовленні продукціі до пункту самовивозу оплата здійснюється на торговій точці при отриманні замовлення готівковим та безготівковим способом з використанням платіжної/кредитної картки
3. Доставка за адресою здійснюється за допомогою сторонньої компаніі тільки на теріторії України після повної оплати.
4. При формуванні та оплаті замовлення від 500грн доставка товарів інтернет-магазину за вказаною, у відповідному полі, адресу здійснюється безкоштовно.
5. Покупець має право скасувати замовлення, тобто покупку, за яку сплачено грошові кошти за допомогою сервісу LiqPay, повідомивши про це оператора.
6. Замовлення вважається скасованим, якщо Оператор не зміг зв'язатися з Покупцем шляхом телефонного дзвінку, або месенжеру.
7. Замовлення вважається скасованим, якщо Покупець не підтвердив адресу доставки та/або некорректно вказав адресу доставки.
8. Поверненя коштів за скасоване замовлення на картку Покупця здійснюється протягом 3х банківських днів.
9. Після отримання товару Покупцем, повернення товару відбувається згідно із законодавством які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №854 про правила роздрібної торгівлі від 30.07.96., Алкогольна продукція належної якості поверненню не підлягає.


Ознайомитися з повними правилами користування інтернет-магазином

По всім питанням Ви можете звернутися за допомогою:

E-mail: cherkaskabavaria@gmail.com
Телефон: +380 68 7 335 335
Made on
Tilda